Ke stažení   Ceník  
www.winduo.cz
 
Winduo®

Stěžejním produktem společnosti ČAPEK-WinDUO, s.r.o. je ekonomický software WinDUO®. Tento produkt úspěšně oslovuje uživatele již od roku 1995, po tom, co navázal na ekonomický software DUO, vyvíjený zakladatelem tradice Ing. Zdeňkem Čapkem od roku 1991. WinDUO je určeno nejen pro podnikatelské subjekty, ale i pro příspěvkové organizace, nevýdělečné organizace a finanční instituce. Pro občanská sdružení, nadace, nadační fondy, obecně prospěšné společnosti a církevní organizace je k dispozici WinDUO Benefit. WinDUO za dobu své existence oslovilo nejenom tisíce spokojených uživatelů komerčních licencí, ale také mimo zmíněné Benefit verze i desetitisíce nejmenších podnikatelů, kteří si své účetnictví mohou ve WinDUO vést zdarma. Jedinečný je i způsob licencování, kdy si pro potřeby firmy kupujete jedinou licenci a ne licenci na každý počítač jak je běžné. WinDUO je rozšířeno nejenom po celé ČR, ale prostřednictvím plně slovenské verze také na Slovensku. Společnost ČAPEK-WinDUO, s.r.o. poskytuje nejenom tento kvalitní produkt, ale také úplné zázemí k němu, počínaje kupříkladu vlastní klimatizovanou učebnou. WinDUO pracuje pod všemi verzemi operačního systému Windows s výjimkou 64bitových verzí. Existuje i Linuxový daemon, který umožňuje pracovat WinDUO v módu klient server s neobvyklým výkonem a komfortem i po internetových linkách.

Odběr informací o WinDUOpřihlásit se k odběru informací
odhlásit se od odběru informacíNa email: 


 


Odkazy
a spolupracující firmy:


Ekoškol

toplist

Beta verze

I vy se můžete stát součástí betatestování programu WinDUO. Standardně Vám aktualizace WinDUO a program pro instalaci WinDUO z internetu WDSetup.EXE možnost instalování betaverzí nenabídne. Jejich zpřístupnění zajistíte tak, že do souboru DUO.INI, který naleznete v domovské složce Vašich Windows (zpravidla C:\Windows) přidáte do sekce [DUO] řádek AllowedBetaVersions=On. Pokud instalujete WinDUO do počítače poprvé, soubor DUO.INI samozřejmě doposud nemáte. V tomto případě tedy stačí, když jej vytvoříte a jeho obsah bude následující:

[DUO]
AllowedBetaVersions=On

Poznatky o možných zjištěných problémech zasílejte na beta@winduo. Betaverze takto dostupné již základním testováním prošly a Vy se stanete součástí rozšířeného BetaTestingu. Nemusíte se tedy obávat, že zvěřejněné Beta verze by nějak poškodily či ztratily Vaše data.


Vytisknout


(c) 2005-2014 WinDUO® - ČAPEK - WinDUO, s.r.o. Created by web-evolution