Ke stažení   Ceník  
www.winduo.cz
 
Winduo®

Stěžejním produktem společnosti ČAPEK-WinDUO, s.r.o. je ekonomický software WinDUO®. Tento produkt úspěšně oslovuje uživatele již od roku 1995, po tom, co navázal na ekonomický software DUO, vyvíjený zakladatelem tradice Ing. Zdeňkem Čapkem od roku 1991. WinDUO je určeno nejen pro podnikatelské subjekty, ale i pro příspěvkové organizace, nevýdělečné organizace a finanční instituce. Pro občanská sdružení, nadace, nadační fondy, obecně prospěšné společnosti a církevní organizace je k dispozici WinDUO Benefit. WinDUO za dobu své existence oslovilo nejenom tisíce spokojených uživatelů komerčních licencí, ale také mimo zmíněné Benefit verze i desetitisíce nejmenších podnikatelů, kteří si své účetnictví mohou ve WinDUO vést zdarma. Jedinečný je i způsob licencování, kdy si pro potřeby firmy kupujete jedinou licenci a ne licenci na každý počítač jak je běžné. WinDUO je rozšířeno nejenom po celé ČR, ale prostřednictvím plně slovenské verze také na Slovensku. Společnost ČAPEK-WinDUO, s.r.o. poskytuje nejenom tento kvalitní produkt, ale také úplné zázemí k němu, počínaje kupříkladu vlastní klimatizovanou učebnou. WinDUO pracuje pod všemi verzemi operačního systému Windows s výjimkou 64bitových verzí. Existuje i Linuxový daemon, který umožňuje pracovat WinDUO v módu klient server s neobvyklým výkonem a komfortem i po internetových linkách.

Odběr informací o WinDUOpřihlásit se k odběru informací
odhlásit se od odběru informacíNa email: 


 


Odkazy
a spolupracující firmy:


Ekoškol

toplist

Odkazy na diskuse na jiných místech ...

Zde naleznete zajímavé odkazy na diskuse mimo náš server, zde se většinou probírá účetní problematika. Můžete zde nalézt odpovědi na své dotazy, které se nevztahují přimo k WinDUO a účtování v něm, popřípadě zde můžete Váš problém nastínit. Odkazované servery neprovozujeme a neodpovídáme za jejich obsah, ale domníváme se, že diskuse na nich jsou natolik užitečné, že se o nich zmiňujeme.

Diskuse na business.center.cz
Diskuse na Účetním světě
Fórum na Sagitu
Účetní fórum na FinExpert.cz

Pokud víte o nějakém jiném zajímavém obecném fóru, týkajícím se účetní nebo daňové oblasti, napište odkaz na něj mailem na a my jej rádi do tohoto seznamu zařadíme.(c) 2005-2014 WinDUO® - ČAPEK - WinDUO, s.r.o. Created by web-evolution