Ke stažení   Ceník  
www.winduo.cz
 
Winduo®

Stěžejním produktem společnosti ČAPEK-WinDUO, s.r.o. je ekonomický software WinDUO®. Tento produkt úspěšně oslovuje uživatele již od roku 1995, po tom, co navázal na ekonomický software DUO, vyvíjený zakladatelem tradice Ing. Zdeňkem Čapkem od roku 1991. WinDUO je určeno nejen pro podnikatelské subjekty, ale i pro příspěvkové organizace, nevýdělečné organizace a finanční instituce. Pro občanská sdružení, nadace, nadační fondy, obecně prospěšné společnosti a církevní organizace je k dispozici WinDUO Benefit. WinDUO za dobu své existence oslovilo nejenom tisíce spokojených uživatelů komerčních licencí, ale také mimo zmíněné Benefit verze i desetitisíce nejmenších podnikatelů, kteří si své účetnictví mohou ve WinDUO vést zdarma. Jedinečný je i způsob licencování, kdy si pro potřeby firmy kupujete jedinou licenci a ne licenci na každý počítač jak je běžné. WinDUO je rozšířeno nejenom po celé ČR, ale prostřednictvím plně slovenské verze také na Slovensku. Společnost ČAPEK-WinDUO, s.r.o. poskytuje nejenom tento kvalitní produkt, ale také úplné zázemí k němu, počínaje kupříkladu vlastní klimatizovanou učebnou. WinDUO pracuje pod všemi verzemi operačního systému Windows s výjimkou 64bitových verzí. Existuje i Linuxový daemon, který umožňuje pracovat WinDUO v módu klient server s neobvyklým výkonem a komfortem i po internetových linkách.

Odběr informací o WinDUOpřihlásit se k odběru informací
odhlásit se od odběru informacíNa email: 


 


Odkazy
a spolupracující firmy:


Ekoškol

toplist

Pronájem učebny, včetně stornovacích podmínek

Firma ČAPEK - WinDUO, s.r.o. Vám nabízí k pronájmu novou a moderní školící místnost včetně catteringu. Potřebujete zajistit interní školení svých zaměstnanců s použitím PC nebo bez něj? Chystáte uspořádát nějakou přednášku, seminář, kurz nebo workshop?

Rádi Vám k podobným účelům nabídneme místnost na sídle naší firmy - Chittussiho 13 v Ostravě. Místnost je klimatizována a vybavena 11 počítači + 1 lektorským, dataprojektorem, bílou tabulí, kuchyňským koutem pro přípravu občerstvení, sociálním zařízením.

Kapacita : s PC stanicemi 11 - 23 osob / bez PC 30 - 40 osob

Sídlo firmy je na velice klidném místě ve vilové čtvrti Slezské Ostravy, výborná dostupnost z centra MHD (cca 8 minut), parkoviště přímo u firmy. V blízkosti se nachází tři restaurace a Pennymarket.

kolící středisko kolící středisko

kolící středisko kolící středisko

Ceník pronájmu dle smluvní dohody s klientem.

STORNOVACÍ PODMÍNKY:

Bezplatné storno školení, semináře nebo kurzu přijímáme pouze písemně do 7 kalendářních dnů před zahájením akce.

Pokud obdržíme storno později, ale do 3 pracovních dnů před zahájením akce, účtujeme stornovací poplatek ve výši 50% účastnického poplatku.

Pozdější storno nemůže být z provozních důvodů přijato - vzniká tedy povinnost uhradit plnou cenu akce.


Vytisknout


(c) 2005-2014 WinDUO® - ČAPEK - WinDUO, s.r.o. Created by web-evolution