Ke stažení   Ceník  
www.winduo.cz
 
Winduo®

Stěžejním produktem společnosti ČAPEK-WinDUO, s.r.o. je ekonomický software WinDUO®. Tento produkt úspěšně oslovuje uživatele již od roku 1995, po tom, co navázal na ekonomický software DUO, vyvíjený zakladatelem tradice Ing. Zdeňkem Čapkem od roku 1991. WinDUO je určeno nejen pro podnikatelské subjekty, ale i pro příspěvkové organizace, nevýdělečné organizace a finanční instituce. Pro občanská sdružení, nadace, nadační fondy, obecně prospěšné společnosti a církevní organizace je k dispozici WinDUO Benefit. WinDUO za dobu své existence oslovilo nejenom tisíce spokojených uživatelů komerčních licencí, ale také mimo zmíněné Benefit verze i desetitisíce nejmenších podnikatelů, kteří si své účetnictví mohou ve WinDUO vést zdarma. Jedinečný je i způsob licencování, kdy si pro potřeby firmy kupujete jedinou licenci a ne licenci na každý počítač jak je běžné. WinDUO je rozšířeno nejenom po celé ČR, ale prostřednictvím plně slovenské verze také na Slovensku. Společnost ČAPEK-WinDUO, s.r.o. poskytuje nejenom tento kvalitní produkt, ale také úplné zázemí k němu, počínaje kupříkladu vlastní klimatizovanou učebnou. WinDUO pracuje pod všemi verzemi operačního systému Windows s výjimkou 64bitových verzí. Existuje i Linuxový daemon, který umožňuje pracovat WinDUO v módu klient server s neobvyklým výkonem a komfortem i po internetových linkách.

Odběr informací o WinDUOpřihlásit se k odběru informací
odhlásit se od odběru informacíNa email: 


 


Odkazy
a spolupracující firmy:


Ekoškol

toplist

Instalace programu WinDUO pod Windows Vista

Po instalaci programu WinDUO pod Windows Vista se Vám může objevit problém s jeho spuštěním (chyba 10399). Pak Vám pomůže jeden z následujících postupů.

Postup č.1

 1. Spustíme SETUP.EXE pro instalaci programu WinDUO. Program nás provede instalací krok po kroku. Budeme brát, že instalace bude provedena na disk C:\Program Files\WinDUO
 2. Po instalaci klikneme na tlačítko s logem Windows a zvolíme Počítač
 3. V něm zvolíme Místní disk C:
 4. Pak klikneme na složku Program Files
 5. Najdeme složku WinDUO a pravým tlačítkem na myši vyvoláme nabídku, ve které zvolíme Vlastnosti.
 6. V okně, které se nám otevře, zvolíme záložkuZabezpečení. V názvu skupiny nebo jména uživatele najdeme uživatele, pod kterým jsme přihlášeni.

  Všimneme si, že uživatel nemá kompletní přístup k adrešáři a tím pádem ani k souborům. Je potřeba stisknout první tlačítko Upravit.
 7. V dalším okně, které se objeví, zaškrtneme volbu Úplné řízení. a pak stikneme tlačítko OK.

Postup č.2

 1. Spustíme SETUP.EXE pro instalaci programu WinDUO. Program nás provede instalací krok po kroku. Budeme brát, že instalace bude provedena na disk C:\Program Files\WinDUO
 2. Po instalaci klikneme pravým tlačítkem na zástupce programu WinDUO.
 3. V okně, které se zobrazí zvolíme záložku Kompatibilita a v ní zatrhneme volbu Spustit tento program jako správce. Pak dáme OK.

Zprovoznění nápovědy pod Windows Vista a Windows 7

Při spuštění nápovědy ve Windows 7 a Windows Vista se zobrazí chybové hlášení z důvodu absence souboru WinHlp32.exe. Soubor WinHlp32.exe je požadován ke zobrazení 32bitových souborů nápovědy s příponou HLP. Ke zobrazení souborů HLP v těchto systémech je nutné nainstalovat tuto aplikaci ze stránek Microsoftu.
Odkaz na soubor pro systém Windows 7
Odkaz na soubor pro systém Windows Vista


(c) 2005-2014 WinDUO® - ČAPEK - WinDUO, s.r.o. Created by web-evolution