Ke stažení   Ceník  
www.winduo.cz
 
Winduo®

Stěžejním produktem společnosti ČAPEK-WinDUO, s.r.o. je ekonomický software WinDUO®. Tento produkt úspěšně oslovuje uživatele již od roku 1995, po tom, co navázal na ekonomický software DUO, vyvíjený zakladatelem tradice Ing. Zdeňkem Čapkem od roku 1991. WinDUO je určeno nejen pro podnikatelské subjekty, ale i pro příspěvkové organizace, nevýdělečné organizace a finanční instituce. Pro občanská sdružení, nadace, nadační fondy, obecně prospěšné společnosti a církevní organizace je k dispozici WinDUO Benefit. WinDUO za dobu své existence oslovilo nejenom tisíce spokojených uživatelů komerčních licencí, ale také mimo zmíněné Benefit verze i desetitisíce nejmenších podnikatelů, kteří si své účetnictví mohou ve WinDUO vést zdarma. Jedinečný je i způsob licencování, kdy si pro potřeby firmy kupujete jedinou licenci a ne licenci na každý počítač jak je běžné. WinDUO je rozšířeno nejenom po celé ČR, ale prostřednictvím plně slovenské verze také na Slovensku. Společnost ČAPEK-WinDUO, s.r.o. poskytuje nejenom tento kvalitní produkt, ale také úplné zázemí k němu, počínaje kupříkladu vlastní klimatizovanou učebnou. WinDUO pracuje pod všemi verzemi operačního systému Windows s výjimkou 64bitových verzí. Existuje i Linuxový daemon, který umožňuje pracovat WinDUO v módu klient server s neobvyklým výkonem a komfortem i po internetových linkách.

Odběr informací o WinDUOpřihlásit se k odběru informací
odhlásit se od odběru informacíNa email: 


 


Odkazy
a spolupracující firmy:


Ekoškol

toplist

Informace o vzdáleném přístupu


Od verze WinDUO 1.67.D umožňuje síťově pracovat kromě stávajícího režimu práce v sítích založených na souborovém přístupu i v režimu práce klient/server. Pro tento přístup využívá PDS daemona, jehož autor patří k autorskému týmu WinDUO (bližší informace na stránkách projektu http://pds.fi.cz).

Nyní Vám nabízíme zdarma vyzkoušení práce v tomto režimu po internetu na našem serveru již za pár minut od této chvíle. Po založení účtu v automatizovaném systému budete informováni emailem o údajích potřebných k přístupu a můžete zahájit práci. Pokud již WinDUO používáte a chcete pracovat na vlastních datech, postačí po připojení a spuštění WinDUO pak provést rearchivaci předem zarchivovaných dat.

Toto Vám dostatečně a hlavně zdarma umožní vyzkoušet možnosti WinDUO s tímto daemonem předtím, než se rozhodnete pořídit si vlastní linuxový server a budete provozovat tento systém sami. Tento linuxový daemon je k dispozici zdarma pod licencí GPL 2 na stránkách projektu.

Pro zájemce jsme schopni zajistit nejen instalaci a konfiguraci systému Linux (včetně PDS daemona a mimo jiné i vzdáleného zabezpečeného přístupu přes OpenVPN) na Váš hardware, ale i následnou vzdálenou správu tohoto systému. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Vytisknout


(c) 2005-2014 WinDUO® - ČAPEK - WinDUO, s.r.o. Created by web-evolution