Ke stažení   Ceník  
www.winduo.cz
 
Winduo®

Stěžejním produktem společnosti ČAPEK-WinDUO, s.r.o. je ekonomický software WinDUO®. Tento produkt úspěšně oslovuje uživatele již od roku 1995, po tom, co navázal na ekonomický software DUO, vyvíjený zakladatelem tradice Ing. Zdeňkem Čapkem od roku 1991. WinDUO je určeno nejen pro podnikatelské subjekty, ale i pro příspěvkové organizace, nevýdělečné organizace a finanční instituce. Pro občanská sdružení, nadace, nadační fondy, obecně prospěšné společnosti a církevní organizace je k dispozici WinDUO Benefit. WinDUO za dobu své existence oslovilo nejenom tisíce spokojených uživatelů komerčních licencí, ale také mimo zmíněné Benefit verze i desetitisíce nejmenších podnikatelů, kteří si své účetnictví mohou ve WinDUO vést zdarma. Jedinečný je i způsob licencování, kdy si pro potřeby firmy kupujete jedinou licenci a ne licenci na každý počítač jak je běžné. WinDUO je rozšířeno nejenom po celé ČR, ale prostřednictvím plně slovenské verze také na Slovensku. Společnost ČAPEK-WinDUO, s.r.o. poskytuje nejenom tento kvalitní produkt, ale také úplné zázemí k němu, počínaje kupříkladu vlastní klimatizovanou učebnou. WinDUO pracuje pod všemi verzemi operačního systému Windows s výjimkou 64bitových verzí. Existuje i Linuxový daemon, který umožňuje pracovat WinDUO v módu klient server s neobvyklým výkonem a komfortem i po internetových linkách.

Odběr informací o WinDUOpřihlásit se k odběru informací
odhlásit se od odběru informacíNa email: 


 


Odkazy
a spolupracující firmy:


Ekoškol

toplist

Zřízení vzdáleného přístupu

Nejprve řádně vyplňte následující formulář. Na e-mail, který uvedete Vám bude zaslán odkaz, který po spuštění Vám zaktivuje registraci. Následně vyčkejte na e-mail, který Vám zašle informaci o vytvořeném přístupu.

PDS klíč:
 
Heslo:
 
Potvrďte heslo:
 
e-mail:
 
Beru na vědomí, že zřízený datový prostor je určen k vyzkoušení možností PDS daemona. Zřízením tohoto prostoru nevznikají žádné nároky vůči provozovateli spojené s užíváním tohoto datového prostoru. Provozovatel také neodpovídá za žádné škody vzniklé v souvislosti se zřízením a využíváním tohoto datového prostoru a to ani škody nepřímé či škody vzniklé nemožností využívat tento datový prostor. Taktéž neodpovídá za škody vzniklé zcizením dat z datového protoru. Za archivaci dat na datovém prostoru odpovídá výhradně uživatel. Provozovatel neodpovídá za data uložená v datovém prostoru. Provozovatel může tuto službu kdykoliv bez předchozího upozornění ukončit.
Užití tohoto datového prostoru je zdarma.
Ochrana před SPAMem
Pro odeslání musíte opsat kód uvedený výše (U písmen se nezohledňuje jestli jsou malá/velká)
  Pokud je tlačítko neaktivní, nemáte korektně vyplněny všechna pole, popřípadě nemáte zatržen souhlas s podmínkami.

(c) 2005-2014 WinDUO® - ČAPEK - WinDUO, s.r.o. Created by web-evolution