Ke stažení   Ceník  
www.winduo.cz
 
Winduo®

Stěžejním produktem společnosti ČAPEK-WinDUO, s.r.o. je ekonomický software WinDUO®. Tento produkt úspěšně oslovuje uživatele již od roku 1995, po tom, co navázal na ekonomický software DUO, vyvíjený zakladatelem tradice Ing. Zdeňkem Čapkem od roku 1991. WinDUO je určeno nejen pro podnikatelské subjekty, ale i pro příspěvkové organizace, nevýdělečné organizace a finanční instituce. Pro občanská sdružení, nadace, nadační fondy, obecně prospěšné společnosti a církevní organizace je k dispozici WinDUO Benefit. WinDUO za dobu své existence oslovilo nejenom tisíce spokojených uživatelů komerčních licencí, ale také mimo zmíněné Benefit verze i desetitisíce nejmenších podnikatelů, kteří si své účetnictví mohou ve WinDUO vést zdarma. Jedinečný je i způsob licencování, kdy si pro potřeby firmy kupujete jedinou licenci a ne licenci na každý počítač jak je běžné. WinDUO je rozšířeno nejenom po celé ČR, ale prostřednictvím plně slovenské verze také na Slovensku. Společnost ČAPEK-WinDUO, s.r.o. poskytuje nejenom tento kvalitní produkt, ale také úplné zázemí k němu, počínaje kupříkladu vlastní klimatizovanou učebnou. WinDUO pracuje pod všemi verzemi operačního systému Windows s výjimkou 64bitových verzí. Existuje i Linuxový daemon, který umožňuje pracovat WinDUO v módu klient server s neobvyklým výkonem a komfortem i po internetových linkách.

Odběr informací o WinDUOpřihlásit se k odběru informací
odhlásit se od odběru informacíNa email: 


 


Odkazy
a spolupracující firmy:


Ekoškol

toplist
WinDUO - reference detail

Zobrazení detailu referenčního odkazu firmy využívající WinDUO


Název firmyPortaflex s.r.o.
Adresa sídla firmy
UlicePoděbradova 3267/97A
MěstoOstrava, Moravská Ostrava
PSČ702 00
Kontakt
Kontaktní osobaAleš Ďásek
Kontaktní email
WWW stránkywww.portaflex.cz
Telefon596 110 417
Fax596 130 432
Specifikace využití WinDUO
Používaná verzeWinDUO Plus
Sitova verze
Povozováno na počítačích9 (počet)
Operační systémWindows 2000
Operační systém síťového serveruWindows 2000

Další specifikace nasazení (využití) WinDUO.
Prodej - pokladním dokladem, fakturou. Vyhodnocení prodeje - za období, dle odběratelů, dle druhu zboží.... Skladová evidence - kontrola, vyhodnocení spotřeby materiálu, zboží, minimálních stavů....

Krátká specifikace činnosti firmy
Výroba lamelových clon, kyvných vrat. Prodej reklamních a stavebních plastů (pěněné a měkčené PVC, vlnité a trapézové desky z PVC, polykarbonát, plexisklo...) hliníkových profilů, fólií pro reklamu, kování pro pojezdová vrata a dalších komponentů.

(c) 2005-2014 WinDUO® - ČAPEK - WinDUO, s.r.o. Created by web-evolution