Ke stažení   Ceník  
www.winduo.cz
 
Winduo®

Stěžejním produktem společnosti ČAPEK-WinDUO, s.r.o. je ekonomický software WinDUO®. Tento produkt úspěšně oslovuje uživatele již od roku 1995, po tom, co navázal na ekonomický software DUO, vyvíjený zakladatelem tradice Ing. Zdeňkem Čapkem od roku 1991. WinDUO je určeno nejen pro podnikatelské subjekty, ale i pro příspěvkové organizace, nevýdělečné organizace a finanční instituce. Pro občanská sdružení, nadace, nadační fondy, obecně prospěšné společnosti a církevní organizace je k dispozici WinDUO Benefit. WinDUO za dobu své existence oslovilo nejenom tisíce spokojených uživatelů komerčních licencí, ale také mimo zmíněné Benefit verze i desetitisíce nejmenších podnikatelů, kteří si své účetnictví mohou ve WinDUO vést zdarma. Jedinečný je i způsob licencování, kdy si pro potřeby firmy kupujete jedinou licenci a ne licenci na každý počítač jak je běžné. WinDUO je rozšířeno nejenom po celé ČR, ale prostřednictvím plně slovenské verze také na Slovensku. Společnost ČAPEK-WinDUO, s.r.o. poskytuje nejenom tento kvalitní produkt, ale také úplné zázemí k němu, počínaje kupříkladu vlastní klimatizovanou učebnou. WinDUO pracuje pod všemi verzemi operačního systému Windows s výjimkou 64bitových verzí. Existuje i Linuxový daemon, který umožňuje pracovat WinDUO v módu klient server s neobvyklým výkonem a komfortem i po internetových linkách.

Odběr informací o WinDUOpřihlásit se k odběru informací
odhlásit se od odběru informacíNa email: 


 


Odkazy
a spolupracující firmy:


Ekoškol

toplist
WinDUO - reference

Zadání nového referenčního odkazuTato stránka slouží k zadání nového referenčního odkazu. Pokud již máte referenční odkaz zadán, můžete s ním pracovat za pomocí níže uvedených odkazů:
Oprava referenčního odkazu (nutnost znát IČ a heslo)
Zrušení referenčního odkazu (nutnost znát IČ a heslo)


Nenechte se odradit množstvím políček, která můžete vyplnit. Pokud nechcete, tak je vyplňovat nemusíte. Skutečně povinnými políčky jsou jenom IČ a název firmy.

Identifikační údaje
!Povinný údaj, nikde se nezobrazuje
Heslovyužívá se pro přístup k opravě údajů
Potvrzení heslazadejte stejnou hodnotu jako do políčka heslo

Název firmy
Adresa sídla firmy
Ulice
Město
PSČ
Kontakt
Kontaktní osoba
Kontaktní email
WWW stránky
Telefon
Fax
Specifikace využití WinDUO
Používaná verze Síťová verze
Povozováno na počítačích (počet)
Operační systém V případě, že používáte více operačních systémů, uveďte nejpoužívanější
Operační systém síťového serveru V případě, že využíváte funkce síťového WinDUO

Další specifikace nasazení (využití) WinDUO.
Např. V prodejně, pokladní terminály, sklad materiálu, využití čárovéhokódu apod.
Max. 256 znaků

Krátká specifikace činnosti firmy
Max. 512 znaků

  • Odesláním tohoto formuláře potvrzujete povolení zveřejnění tohoto referenčního odkazu na stránkách Winduo, popřípadě v propagačních materiálech tohoto programu.
  • Tento odkaz bude administrátorem stránek prověřen. Pokud budou zjištěny zavádějící údaje, popřípadě obsah neslučující se s povahou referenčního odkazu (propagace vlastní firmy v souvislosti s referenčním odkazem je samozřejmě povolena), bude tento odkaz vyřazen.

(c) 2005-2014 WinDUO® - ČAPEK - WinDUO, s.r.o. Created by web-evolution